Pondělí 25/2/2013

Národní odpor Praha nejen žije, dokonce vítězí!

V nedávném článku jsme na okraj zmínili, že Národní odpor už dnes v podstatě neexistuje. Musíme sebekriticky uznat, že jsme se v tomto tvrzení spletli.

Minimálně Národní odpor Praha nejen žije, ale dokonce svádí vítězné boje! Třeba ten, který vybojovali minulý víkend v Mladé Boleslavi během soutěže v disciplínách, jakými jsou pití piva brčkem nebo lžičkou. Tým Národního odporu Praha tam zvítězil ve štafetovém pití piva a v prestižní soutěži, spočívající v obíhání koštěte.

Radost pražským pancéřovým granátníkům nemohla pokazit ani skutečnost, že sami nebyli schopni z vlastních zdrojů dát dohromady ani pětičlenný tým a tak za jednoho chybějícího pražáka musel zaskočit zástupce z řad místních pořadatelů.

Úderné komando granátníků z NO Praha právě vítězí v královské disciplíně! Kolem koštěte obíhá Jan Strnad, kterého povzbuzují bratři Jan a František Luskovi.

Na tomto místě je třeba poděkovat těm neonacistům, které ani posté neomrzelo si na Facebooku přeposílat odkaz na pátraci web Policie ČR s tím, že jde o romský Facebook. Děkujeme, i díky těmto slabomyslným žertíkům pravidelně nacházime nové úlovky z řad NS scény, jako nedávno Františka Lusku!