Úterý 7/10/2014

Další mačetový útok, tentokrát v Praze

Zákeřný pokus o vraždu spáchaný recidivistou P.Z. (32) vyvolal několikaměsíční vlnu demonstrací po celé Praze. Podle údajů policie již dříve trestaný P.Z. (32) v podnapilém stavu v březnu letošního roku napadl na Jihlavské ulici v Praze 4 svého spolubydlícího z ubytovny poté, co prohrál pěstní souboj. Svého spolubydlícího napadl zezadu tzv. "bílou férovkou" - ve chvíli kdy k němu byl otočen zády vytáhl mačetu a zaútočil. Je to pouze střípek do mozaiky bělošské kriminality, které už mají místní dost.

Ne, žádné demonstrace se nekonaly. Žádné veřejné pohoršení, mediální veletoč, ani nezbytné vyjádření z nejzapadlejší putyky na téma "mačetového vraha", ani "bílé kriminality" se nedočkáme. Proč? Útočníkem nebyl Rom, ale neonacista, kriminálník, asociál a zřejmě i zbabělý násilník - nicméně bílý. Popelář Petr Zvonař je totiž opravdu člověk, se kterým by se každý rád potkal. Je snad něco zajímavějšího, než hajlující marxista? Jeho marxismus byl vždy natolik silný, že ho dostal mimo jiné, jak na neonacistickou oslavu prvního máje v roce 2007, tak na pochodňový průvod v roce 2003. A vždy stál na té správné - pravé - straně barikády.

První Máj 2007

Pochodňový průvod 2003

Dokonce infiltroval i tak věhlasnou organizaci, jako byli Národní Socialisté Praha 4 Michle - NSP4M, kterou svým marxistickým působením přivedl k jejímu neslavému konci - zašla na úbytě.

NSP4M

Jsme opravdu zvědaví, zda se z toho Petr, skrze svůj marxismus, alkoholismus a holismus celkově, vykroutí. A národ? Ten se zatím nebouří.