Čtvrtek 19/4/2012

28. 4. Anarchistický jarmark, Smíchovská náplavka

Anarchistický jarmark — workshopy, koncert, skate part, Food Not Bombs

Smíchovská náplavka, Praha
13:00—18:00

Kompletní program Akčních dní na webu 1. máje

Jarmark, prostor pro prezentaci vlastních věcí v duchu Do It Yourself. Příjemné odpoledne, veganská cukrárna a další veganské pochutiny, hudba, politika, graffiti, skate, výstava fotografií a mnohé další. To jsou všechno věci, kterémužete čekat na"Anarchistickem jarmarku", který se bude odehrávát v rámci prvomájových akčních dnů na smíchovské náplavce od 13:00—18:00.

Proč anarchistický jarmark?
Je důležité vedle přednášek, koncertů, her, divadel, demonstrace, dát prostor tomu, strávit odpoledne v piknikové atmosféře u řeky, vytvořit prostor pro setkání, diskuzi, sdílení a podporu vzájemných aktivit. Dát prostor lidem, kteří vyrábějí a vytvářejí kvalitní věci, do kterých dávají kus sebe. Dát prostor distrům, které nabízejí ziny, knihy, materiály a zpřístupnit tak lidem ideály, kterým věříme. Dát prostor politickému graffiti a lidem, kteří ho dělají dobře. A v neposlední řadě, alespoň na jedno odpoledne vytvořit klidné místo, plné zajímavých věcí a aktivit, které pro nás mají smysl.

Na co se můžete těšit?
Na lidi, kteří vyrábí čí vytváří rozličné věci (od hraček, přes oblečení až po mýdla), na graffiti jam s politickou tématikou, distra plná knih a jiných materiálů, workshopy, dobrou kávu z režie Veganka.cz, veganské jídlo, koncert kapel Gattaca, Daleko, Remek a v neposlední řadě také Bonuse & Martin Tvrdý trio. Přímo na náplavce je skatepark, malé fotbalové hriště a dětské hřiště.

Chceš se podílet?
Rád bys na jarmarku, také něco nabízel/a či se na něm jinak podílel/a? Příprava programu jarmarku bude pokračovat až do jeho začátku a je i na tobě, jestli mu vtiskneš část podoby. Kontaktuj nás na streetart@antifa.cz Zároveň budeme rádi/y za veganské cukrářské delikatesy z tvé kuchyně, kterým bude vyhrazen velký stůl a bude možné, prodávat je za rozumný příspěvek či je věnovat na benefiční účely.

Anarchistický jarmark