Úterý 26/2/2013

2.3.2013 l Tři roky existence Iniciativy Ne rasismu! benefiční koncert l Café V lese l Praha l 19:00

U příležitosti tří let existence Iniciativy Ne rasismu! proběhne 2.3. v Café V lese benefiční koncert.

Zahrají:
ARAN EPOCHAL
Poslední kovboj s akustickou baskytarou, kterej šetří každým slovem a v jehož písních se v temnejch lesích ztrácí pohádkový postavy. Kdyby byl Michal Tučný vyšší a na posledním táboráku přihodil do ešusu houbičky, možná by to vypadalo nějak takhle.

 
KITTCHEN
Podobně jako Aran, i Kittchen je bývalým frontmanem vydavším se na strastí plnou sólodráhu. Obří broskev je snězená, dnes je kuchařem, bubny jsou hrnce a tvoří střípky jeho podkladů, do nichž zaznívají slova nejen o tom, že se stane neštěstí.
 
GAGARIN
Když posloucháte Gagarin, může vám být u toho smutno. Smutno vám ale nemusí být z toho, že v tom jste sami. Gagarin jsou písně o životě, který je vůl a vztazích, které jsou kráva a do toho všeho hraje zábavné disco- screamo.
 
POTMĚ
Potmě má dvě tváře. V té první vypráví osobní příběhy a je víc v sobě a ve tmě, v té druhé naopak nakopává zadek sociální nerovnosti, latentním rasistům a tak vůbec světu. Tady je nepřizpůsobivost ctnost.
 
Vstupné je 80,- a je doporučené. Výtěžek půjde na dobrovolné aktivity v sociálně vyloučených oblastech. Začátek v půl osmé.
 
 
Více informací facebook l nerasismu.cz